Smetana

Díky smetaně můžete v kuchyni kouzlit. Výborné omáčky, krémové polévky i sladké pokrmy potěší každého strávníka, bez smetany je ale nevyrobíte. Naše nabídka rostlinných krémušlehaček díky obsahu rostlinného tuku udělá radost každému, kdo počítá a hlídá kalorie. Produkty mají navíc delší trvanlivostnesrážejí se.

Bešamel Gran cucina z rostlinných tuků obsahuje méně kalorií než bešamel připravený doma.

Rostlinné krémy jsou plnohodnotným nahrazením smetany. Používají se v restauracích, pizzeriích i ve školních jídelnách. Velkou výhodou je, že se nesráží a na trávení jsou mnohem lehčí než klasická živočišná smetana. Krémy i šlehačky z rostlinných tuků mají mnohem delší trvanlivost a mohou se skladovat v teplotě až do 20°C. Rostlinnou šlehačku není možné přešlehat. Používá se na dozdobení dortů nebo výrobu zmrzlin a krémů, které neodmyslitelně patří jak k české, tak k italské kuchyni.

Dárek oslavenci

Pokud se chystáte oslavit narozeniny, svátek, svatbu nebo státnice a víte, že oslavenec není zrovna příznivcem dortů a podobných cukrovinek, vsaďte na víno. Tím rozhodně nikoho neurazíte a kvalitním vínem naopak potěšíte. Stačí jen vědět, jestli dotyčný preferuje červené nebo bílé a máte vyhráno.