Jablečné octy

Jablečný ocet je skutečně skvostem mezi octy. Jeho využití se nevztahuje pouze na dochucování čerstvých salátů. Blahodárně působí na celé naše tělo. Existuje velké množství způsobů, jak lze jablečný ocet využívat. Perfektně se hodí nejen při vaření, ale s jeho pomocí můžete své tělo detoxikovat a pečovat o svou pokožku. Jedná se o přírodní produkt, který se vyrábí z jablečné šťávy.


Probíhá načítání komponenty
Jablečný ocet bílý 5% Andrea Milano 500ml
Novinka

Jablečný ocet bílý 5% Andrea Milano 500m...

60,00 Kč
52,17 Kč bez DPH
Ks
Skladem
Kyselost: 5%

Jablečný ocet rozhodně nepatří pouze a jen do kuchyně. Díky jeho vlastnostem jej využijete i v koupelně. Jedná se doslova o přírodní balzám vhodný pro pokožku celého těla. Přírodní jablečný ocet při správném dávkování vyrovnává pH vaší pokožky. Využít jej můžete i po nadměrném opalování, kdy zbaví kůži napětí.

Jablečný ocet jako dezinfekční prostředek

Jablečný ocet se skvěle hodí jako čisticí prostředek do vaší kuchyně. Dá se použít jako náhrada za mycí tablety v myčce na nádobí či jako prostředek vhodný k mytí oken a vytírání. Jedná se tedy o všestranného pomocníka, který vám doma rozhodně nesmí chybět stejně jako mořská sůl, která se stejně jako jablečný ocet řadí ke kvalitním přírodním lékům.