Úvod Ocet Jablečný

Jablečné octy, aceto di mele

Jablečný ocet je skutečně skvostem mezi octy. Jeho využití se nevztahuje pouze na dochucování čerstvých salátů. Blahodárně působí na celé naše tělo. Existuje velké množství způsobů, jak lze jablečný ocet využívat. Perfektně se hodí nejen při vaření, ale s jeho pomocí můžete své tělo detoxikovat a pečovat o svou pokožku. Jedná se o přírodní produkt, který se vyrábí z jablečné šťávy.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Jablečný ocet bílý Prezioso 500ml

  • 66,00 Kč Cena s DPH
 ks

SklademJablečný ocet rozhodně nepatří pouze a jen do kuchyně. Díky jeho vlastnostem jej využijete i v koupelně. Jedná se doslova o přírodní balzám vhodný pro pokožku celého těla. Přírodní jablečný ocet při správném dávkování vyrovnává pH vaší pokožky. Využít jej můžete i po nadměrném opalování, kdy zbaví kůži napětí.

Jablečný ocet jako dezinfekční prostředek

Jablečný ocet se skvěle hodí jako čisticí prostředek do vaší kuchyně. Dá se použít jako náhrada za mycí tablety v myčce na nádobí či jako prostředek vhodný k mytí oken a vytírání. Jedná se tedy o všestranného pomocníka, který vám doma rozhodně nesmí chybět stejně jako mořská sůl, která se stejně jako jablečný ocet řadí ke kvalitním přírodním lékům.

Výrobci

Kontaktujte nás

I.C.B.C. spol. s r.o.

Zámecká 30
751 24 Přerov-Čekyně
Tel.: +420 581 211 784
Fax: +420 581 213 834
E-mail: icbc@icbc.cz

MOŽNOSTI PLATBY

DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI

Vlastní doprava

      

Novinky na e-mail