Pomazánky na topinky

Chystáte rádi pohoštění pro rodinu a přátelé? Pak zajisté víte, že se takové pohoštění neobejde bez lahodných jednohubek či chlebíčků. Pokud vám došly nápady, nezoufejte. Inspiraci získejte ve sluncem prohřáté Itálii, kde jsou velice oblíbené speciální a lahodné pomazánky na topinky, které se hodí jak na přípravu jednohubek, tak i na opečenou bagetku či toustový chléb. Vyberte si z naší nabídky takovou omáčku, která potěší chuťové buňky všem vašim hostům.


Probíhá načítání komponenty
Tapenáda ze zelených oliv Sacla 190g
- 49 %
Akce

Tapenáda ze zelených oliv Sacla 190g

76,00 Kč 39,00 Kč
33,91 Kč bez DPH
Ks
Skladem
MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO: 31.1.2022 Pomazánka ze zelených oliv  

Lámete si hlavu, čím vším pohostit návštěvu? Poradíme vám. Na stole by kromě chlebíčků neměla chybět miska s olivami, italské tyčinky, láhev kvalitního vína a samozřejmě i džbán minerální vody. Takové pohoštění se bude líbit a chutnat každému. Navíc proč si nevpustit trochu středomořské kultury a pohody do svého obývacího pokoje?

Na závěr se bude hodit káva

Káva je pro velkou skupinu lidí jednoznačně nepostradatelnou součástí dne. Pomáhá nám překonat únavu a lépe se koncentrovat. V Itálii má káva své královské postavení a mnoho postupů, jak kávu připravit pochází právě z Itálie. Nechte se proto i vy omámit zcela jedinečnou chutí a vyberte si ze široké nabídky takovou kávu, která zlepší váš den a potěší každou návštěvu.